Regeneracja i wzmocnienie dla sportowców – Solcoseryl

Hard workout at night banner

Solcoseryl jest preparatem,  który można wykorzystać jako wspomaganie osób  aktywnych fizycznie. Często stosowany jest przez sportowców w celach regeneracyjnych oraz odpowiedniego dotlenienie komórek, a to z kolei wpływa na  lepszą kondycję, szybką regenerację, a tym samym lepszą wydolność i poprawę wyników sportowych.

Solcoseryl to bezbiałkowy dializat z krwi cieląt,  w swoim składzie posiada szereg naturalnych substancji o małej masie cząsteczkowej. Zawiera glikolipidy, które są istotnym składnikiem błon komórkowych, nukleozydy i nukleotydy, oligopeptydy, a także  niezbędne pierwiastki śladowe oraz elektrolity.

Preparat ten ma bardzo dobry wpływ na poprawę krążenia  krwi,  przyczynia się do aktywizacji transportu tlenu oraz jego wykorzystania przez komórki organizmu. Przyśpiesza również transport glukozy i substancji odżywczych do komórek a dzięki temu komórki te są lepiej ukrwione, dotlenione i co ważne odżywione.

Tak więc solcoseryl usprawnia proces regeneracji komórek  i bierze udział w  usprawnieniu procesów naprawczych tkanek które zostały  uszkodzone.

Co istotne stymuluje fosforylację oksydacyjną, która stanowi główne źródło ATP. ATP a to stanowi nośnik ene

rgii chemicznej która jest używana w  procesie metabolizmu komórki, a za tym idzie zwiększenie się wewnątrzkomórkowego metabolizmu energetycznego oraz zapasów wysokoenergetycznych fosforanów.

Solcoseryl wpływa na stabilizację błon komórkowych i utrzymanie odpowiedniej  homeostazy osmotycznej i jonowej. Dzięki temu chroni organizm  i  zmniejsza wtórne zmiany zwyrodnieniowe oraz  odwracalne zmiany komórek, zwiększa syntezę kolagenu i ma właściwości neuromodulacyjne oraz neurotroficzne, co wspomaga utrzymanie odpowiedniej  homeostazy ośrodkowego układu nerwowego a także  regeneracji uszkodzonych tkanek.

Solcoseryl ma także zastosowanie po udarach mózgu, urazowych uszkodzeniach mózgu w leczeniu stanów zapalnych oraz angiopatii cukrzycowej,  świetnie wspomaga  osoby  chorujące na choroby autoimmunologiczne, ma także zastosowanie w leczeniu zmian skórnych, trądzikowych. Wykazuje również działanie radioochronne.

Preparat ten swoje działanie ma zbliżone do insuliny a mianowicie stymuluje transport glukozy i elementów odżywczych do komórek. Usprawnia przyswajanie elementów odżywczych dzięki temu  po in

tensywnym wysiłku fizycznym organizm jest znacznie lepiej odżywiony. Solcoseryl poprawia  znacznie krążenie krwi i utrudnia gromadzenie się mleczanu  oraz przyspiesza jego rozkład.

Zapraszamy do Instytutu Witaminowego na konsultację lekarską oraz potężny zastrzyk regeneracyjny. Prowadzimy suplementację do osób aktywnych fizycznie jako regeneracja i wzmocnienie po ciężkich treningach ale także jako przygotowanie do intensywnego wysiłku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napój owocowy

Godziny otwarcia

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 09:00 - 21:00
czwartek 09:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota zamknięte
niedziela zamknięte

Diagnostyka i pobieranie krwi

Instytut Witaminowy czynny jest od godz. 9:00 a na pobieranie krwi należy umówić się telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 664 058 900.

Kroplówki witaminowe krok po kroku

Niedobory witamin charakteryzują się konkretnymi objawami.

W momencie, gdy ich brak, organizm wysyła wyraźne i charakterystyczne sygnały ostrzegawcze.

Nie ma jedynej słusznej recepty na zdrowie.

Każdy organizm jest inny – dlatego do każdego przypadku musimy odnieść się indywidualnie.

więcej
Uśmiech

"Z kroplówek witaminowych korzystałam 2 lata temu w USA, cudownie, że mogę kontynuować to teraz w Polsce. Świetna klinika!"

Uśmiech

"Genialna kroplówka z witaminą C, postawiła mnie no nogi po ciężkiej infekcji i antybiotykoterapii. Polecam!"

Uśmiech

"Dziękuję za pomoc w leczeniu mojej Babci, po chemioterapii odzyskała pełnię sił. Jesteście wspaniali!"

O Instytucie

Instytut Witaminowy zadba o zdrowie twoje i Twoich bliskich! Oferujemy kroplówki witaminowe dzięki którym odzyskasz witalność i wzmocnisz Swój organizm. Każda kroplówka poprzedzona jest konsultacją lekarską.

Więcej informacji

Zadzwoń lub napisz

Józefa Wybickiego 42
31-303 Kraków

tel.: 664 058 900

mail: biuro@instytutwitaminowy.pl
Kroplówki witaminowe i wlewy dożylne witaminy C - wzmacnianie odporności | InstytutWitaminowy.pl © 2021 | Polityka prywatności