Kroplówki witaminowe dla Sportowców – regeneracja i wzmocnienie

ćwicząca kobieta

Każdy sportowiec poświęca dużo czasu na intensywne treningi oraz  skupia się na swoim zdrowiu. Osoby trenujące na co dzień powinny przede wszystkim uzupełniać składniki odżywcze, które zostają wydalane wraz potem podczas treningu i nie tylko . Doskonałym rozwiązaniem jest dożylna suplementacja witamin, makro i mikroelementów, elektrolitów, czyli naturalna regeneracja organizmu po intensywnym treningu.

Podczas wzmożonego wysiłku, nasz organizm wraz z potem traci witaminy, minerały a także inne substancje odżywcze, przede wszystkim elektrolity jak np. jony potasu, sodu, magnezu, wapnia  oraz węglowodany. Dlatego bardzo istotne jest aby uzupełniać braki tych substancji aby nasz organizm mógł prawidłowo funkcjonować.  Dużo się słyszy o odżywkach, suplementach stworzonych dla sportowców, które uznawane są nawet jako niezbędny element w codziennej diecie wspomagający efektywność treningu Istnieje jednak jeszcze dużo bardziej skuteczniejsza i naturalna metoda uzupełniania niedoborów – są to dożylne koktajle witaminowe. Dzięki dożylnej aplikacji  witamin i minerałów jesteśmy w stanie niemalże natychmiastowym uzyskać odpowiednie stężenie wszystkich brakujących substancji.  W instytucie witaminowym skład kroplówek jest dobierany indywidualnie do potrzeb pacjenta.  Bomba witaminowa w postaci kroplówki jest idealnym rozwiązaniem dla sportowców,  dostarczyć możemy wszystkie brakujące witaminy i pierwiastki mając pewność że wchłonęły się w 100 %, są to m.in. magnez, wszystkie witaminy z grupy B, witaminy C,A,D,E, selen, cynk, potas, jod, mangan, żelazo,  które w żywności występują niestety w śladowych ilościach.

Pierwsza wizyta w Instytucie zawsze poprzedzona jest konsultacją lekarską, na miejscu w godzinach rannych wykonamy dla Ciebie badania diagnostyczne krwi, aby podczas konsultacji lekarz miał pełny obraz stanu Twojego organizmu. Dzięki temu lekarz jest wstanie indywidualnie dobrać skład oraz stężenie poszczególnych substancji a także częstotliwość ich podawania.

Każda osoba regularnie uprawiająca sport, odczuwa czasem  spadki energetyczne, zmęczenie, co może wpłynąć na efektywność treningu oraz ćwiczeń. Dożylna suplementacja powoduje że wchłanianie substancji jest całkowite, omijamy układ trawienny więc nie narażamy żołądka na przyjmowanie szkodliwych tabletek, a tym samym  odczuwalność działania kroplówki jest bardzo szybka, co wiąże się z przywróceniem wigoru, energii i chęci do dalszych treningów, a także wracając po ciężkim treningu nie odczuwamy zmęczenia mając dzięki temu chęci na uczestnictwo w życiu towarzyskim, rodzinnym.

Kroplówki witaminowe dla sportowców są idealnym rozwiązaniem zarówno jako wzmocnienie organizmu przed zawodami, meczami, treningami ale także po wzmożonym wysiłku celem uzupełnienia utraconych substancji odżywczych, przywrócenia równowagi wodno-elektrolitowej i odzyskaniu energii do dalszych treningów a przede wszystkim do osiąganiu sukcesów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napój owocowy

Godziny otwarcia

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 09:00 - 21:00
czwartek 09:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota zamknięte
niedziela zamknięte

Diagnostyka i pobieranie krwi

Instytut Witaminowy czynny jest od godz. 9:00 a na pobieranie krwi należy umówić się telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 664 058 900.

Kroplówki witaminowe krok po kroku

Niedobory witamin charakteryzują się konkretnymi objawami.

W momencie, gdy ich brak, organizm wysyła wyraźne i charakterystyczne sygnały ostrzegawcze.

Nie ma jedynej słusznej recepty na zdrowie.

Każdy organizm jest inny – dlatego do każdego przypadku musimy odnieść się indywidualnie.

więcej
Uśmiech

"Z kroplówek witaminowych korzystałam 2 lata temu w USA, cudownie, że mogę kontynuować to teraz w Polsce. Świetna klinika!"

Uśmiech

"Genialna kroplówka z witaminą C, postawiła mnie no nogi po ciężkiej infekcji i antybiotykoterapii. Polecam!"

Uśmiech

"Dziękuję za pomoc w leczeniu mojej Babci, po chemioterapii odzyskała pełnię sił. Jesteście wspaniali!"

O Instytucie

Instytut Witaminowy zadba o zdrowie twoje i Twoich bliskich! Oferujemy kroplówki witaminowe dzięki którym odzyskasz witalność i wzmocnisz Swój organizm. Każda kroplówka poprzedzona jest konsultacją lekarską.

Więcej informacji

Zadzwoń lub napisz

Józefa Wybickiego 42
31-303 Kraków

tel.: 664 058 900

mail: biuro@instytutwitaminowy.pl
Kroplówki witaminowe i wlewy dożylne witaminy C - wzmacnianie odporności | InstytutWitaminowy.pl © 2021 | Polityka prywatności