Kroplówki witaminowe a zabiegi medycyny estetycznej

medycyna estetyczna - botox
Czy wiesz że witaminy są w stanie opóźnić zachodzące w organizmie procesy starzenia? W medycynie estetycznej stosuje się przede wszystkim preparaty o działaniu detoksykującym i zwalczającym wolne rodniki. Witaminy o działania antyoksydacyjnym to witaminy: A, C i E oraz koenzym Q. Kuracje witaminowe w połączeniu z zabiegami medycyny estetycznej dają znacznie lepsze i szybsze efekty jeżeli chodzi o poprawę elastyczności i nawilżenie skóry, redukcję zmarszczek.

Organizm ludzki potrzebuje wielu substancji odżywczych aby mógł prawidłowo funkcjonować. Jak wiadomo część dostarczamy wraz z pożywieniem lecz biorąc pod uwagę jakość dzisiejszego jedzenie i poziom zanieczyszczenia środowiska, zawartość tych składników jest śladowa i niewystarczająca. Niedobory witamin powodują również restrykcyjne diety, ubogie w produkty o wartościach odżywczych. Celem dodatkowej suplementacji witamin jest dostarczenie organizmowi składników odżywczych gdyż ich regularne stosowanie pozwala uzupełnić codzienną dietę o brakujące niezbędne witaminy i minerały.

Cynk i selen to pierwiastki niezmiernie ważne dla funkcjonowania układu endokrynologicznego, prawidłowej pracy tarczycy, co ważne w codziennej diecie są raczej niespotykane. Dlatego ważne jest aby suplementować je.

Uzupełnianie witamin pozwala nie tylko zachować zdrowie i dobrą formę, ale także pomaga nam dbać o zachowanie młodego wyglądu oraz zadbać o naszą urodę. Należy pamiętać iż kosmetyki i zabiegi pielęgnacyjne mają wpływ na zewnętrzny wygląd skóry, natomiast uzupełniani pozwala nam odżywiać organizm od wewnątrz , przede wszystkim kiedy suplementacja odbywa się drogą dożylną. Według działań medycyny estetycznej podstawą dbałości o urodę jest stosowanie suplementów detoksykujących, działają one jako wymiatacz szkodliwych toksyn i wolnych rodników z naszego organizmu, a co za tym idzie opóźniają procesy starzenia. Do najpopularniejszych przeciwutleniaczy należą witaminy C i E, kwas liponowy i koenzym Q.

Każdego dnia jesteśmy narażeni na szkodliwe działanie zanieczyszczonego powietrza, wody, jedzenia, w procesie metabolicznym powstają wolne rodniki, które mają działanie rakotwórcze i co istotne przyspieszają procesy starzenia oraz procesy chorobotwórcze. W momencie kiedy pozbywamy się z organizmu tych substancji ma to również działanie przeciwstarzeniowe co jest ściśle powiązane z medycyną estetyczną. Dlatego przede wszystkim podczas korzystania z zabiegów medycyny estetycznej warto zadbać o suplementację witaminową poprzez Kroplówki Witaminowe. Dzięki temu mamy pewność iż konkretne stężenie poszczególnych witamin i minerałów zostały dostarczone do naszego organizmu. Przyniesie to na pewno duże lepsze efekty nie tylko samych zabiegów z medycyny estetycznej ale także lepsze samopoczucie i pełne zdrowie .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Napój owocowy

Godziny otwarcia

poniedziałek 09:00 - 21:00
wtorek 09:00 - 21:00
środa 09:00 - 21:00
czwartek 09:00 - 21:00
piątek 09:00 - 21:00
sobota zamknięte
niedziela zamknięte

Diagnostyka i pobieranie krwi

Instytut Witaminowy czynny jest od godz. 9:00 a na pobieranie krwi należy umówić się telefonicznie.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 664 058 900.

Kroplówki witaminowe krok po kroku

Niedobory witamin charakteryzują się konkretnymi objawami.

W momencie, gdy ich brak, organizm wysyła wyraźne i charakterystyczne sygnały ostrzegawcze.

Nie ma jedynej słusznej recepty na zdrowie.

Każdy organizm jest inny – dlatego do każdego przypadku musimy odnieść się indywidualnie.

więcej
Uśmiech

"Z kroplówek witaminowych korzystałam 2 lata temu w USA, cudownie, że mogę kontynuować to teraz w Polsce. Świetna klinika!"

Uśmiech

"Genialna kroplówka z witaminą C, postawiła mnie no nogi po ciężkiej infekcji i antybiotykoterapii. Polecam!"

Uśmiech

"Dziękuję za pomoc w leczeniu mojej Babci, po chemioterapii odzyskała pełnię sił. Jesteście wspaniali!"

O Instytucie

Instytut Witaminowy zadba o zdrowie twoje i Twoich bliskich! Oferujemy kroplówki witaminowe dzięki którym odzyskasz witalność i wzmocnisz Swój organizm. Każda kroplówka poprzedzona jest konsultacją lekarską.

Więcej informacji

Zadzwoń lub napisz

Józefa Wybickiego 42
31-303 Kraków

tel.: 664 058 900

mail: biuro@instytutwitaminowy.pl
Kroplówki witaminowe i wlewy dożylne witaminy C - wzmacnianie odporności | InstytutWitaminowy.pl © 2021 | Polityka prywatności